Online Diyet

Online Diyet Nedir?

Günümüz teknolojisi sayesinde her şey online durumda;

İnsanlar alışverişlerini, iş başvurularını internet üzerinden yapıyor. Kısacası elimizin altındaki teknolojiler sayesinde sürekli online durumdayız.

Diyetisyenlik noktasında:  Kişi “diyete başlamam lazım” diyor. Diyetisyene gitmeyi zamansal problemleri  nedeni ile erteliyor.  İşte bu noktada Online Diyet devreye giriyor.

Peki nedir bu Online Diyet ?

Online Diyet internet platformu üzerinden diyet programlarınızı ayarlamak; sizin formda ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olarak tasarlanmış bir sistemdir.

Yüz yüze diyetisyen görüşmesinden farkı; görüşmelerin sesli veya görüntülü olarak sitemiz üzerinden gerçekleşmesidir.

Online Diyet sisteminin kişiye faydaları;

  • Zamandan tasarruf sağlar.
  • Diyetisyen desteği sayesinde kişiye özel hazırlanmış bir beslenme programı sağlar.
  • Sürekli motivasyon ile diyet programından kopmanızı engeller.
  • İletişim kolaylığı sağlar.
  • Sağlıklı beslenme alışkanlığı edinmeyi ve bunu korumayı sağlar.

Yüz yüze görüşmeye zamanı olmayanlar, bulunduğu yerde diyetisyene ulaşamayanlar, hedeflerine sağlıklarından taviz vermeden hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak isteyenler, motivasyon sorunu yaşayanlar; bir tıkla Online Diyet ‘e başlamanın tam zamanı sağlıklı ve formda bir vücut herkesin hakkıdır.

Online Diyet, diyetisyene gitmeye vakti olmayanlar veya daha rahat bir ortamda diyet hizmeti almak isteyenler; sağlıklı beslenmeyi öğrenip yaşam boyu korumak isteyenlerin ve ideal kilosuna ulaşmayı hedefleyenlerin tercih edebileceği bir sistemdir.
Online diyet başvurusu esnasında doldurulan tanışma formu sizin hakkınızda bilgilere ulaşmamızı sağlar ve bu sayede diyetisyeniniz size en uygun beslenmeyi planlayabilir. Gerekirse eğer varsa özel durumunuzla ilgili sizinle iletişime geçer ek bilgi alır. Ayrıca seanslar sayesinde sıkı takipli bir programa girip hem diyetisyeninizle sık görüşme imkanı bulabilir hem de haftalık olarak diyet listelerinizde yapılan güncellemeler sayesinde hiç sıkılmadan size en uygun programlarla kolayca sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirebilirsiniz.

Takipli Online Diyet Nedir ?

Takipli online diyet sisteminin amacı danışanlarımızın diyet kontrolünü periyodik olarak denetlemektir. Bu periyotlar dahilinde kilo alma veya verme durumunuza göre beslenme programınız üzerinde değişiklik yapılarak ideal kilonuza en hızlı ve sağlıklı beslenme yöntemiyle ulaşmanızı sağlamaktır. Danışanlarımızın yoğun temposuna online ortamın getirdiği zamansal avantajlar sayesinde küçük düzenlemeler yaparak size uygun hizmeti sunmaktır.  Takipli online diyet hizmetimizde seçtiğiniz hizmet paketine göre seans sayıları değişmektedir.

Takipsiz Online Diyet Nedir ?

Her diyet bireye özeldir. Bireyin metabolizma hızı, günlük rutinleri, beslenme alışkanlıkları, geçirmiş olduğu hastalıklar vs. diyeti özel kılar. Diyet yapılırken karşılaşılan sorunlardan biri olan motivasyon eksikliği ile ilgili problemim yok diyorsanız; diyetisyenlerimizlebelirlediğiniz beslenme programınızı hemen uygulamaya başlayabilirsiniz. Takipsiz online diyet hizmeti diyetisyenlerimizle seans içermez.